Menu

BDSM

BDSM Pomůcky

Vaše každodenní BDSM pomůcky dostupné na eshopu Kinky Panda. Kromě klasických BDSM hraček nabízíme také pomůcky pocházející od místních výrobců z Česka a Slovenska. Jedná se zejména o plácačky z kvalitního dřeva, postroje a svorky na bradavky.

Nabídka BDSM hraček

Mezi BDSM hračky patří různé nástroje, které se používají při stejnojmenných praktikách. Některé z nejčastějších pomůcek jsou:

  1. Pouta – Pouta jsou obvykle používána ke svazování rukou a nohou a omezují pohyb partnera. Může se jednat o různé typy pout, jako jsou například bandáže, shibari provazy, kožená pouta, klasická pouta, nebo řetězy. Na Kinky Pandě nabízíme například korková pouta.
  2. Plácačky – Placáčka je pomůcka, která se používá k bití a trestání. Mezi plácačky mohou patřit biče, kabely, důtky, rákosky, vařechy a další dřevěné nástroje. Jak vidíte, existuje mnoho typů plácaček.
  3. Postroje – neboli harnessy. Hodí se skvěle na fetish a BDSM akce, ale také je využijete v soukromí. Na eshopu nabízíme ručně dělané kožené postroje.
  4. Svorky – Svorky, nebo tak éskřipce, jsou malé kovové, dřevěné nebo plastové nástroje, které se připevňují ke kůži a způsobují bolestivé podráždění. Tyto nástroje při správné praktice může způsobovat zároveň vzrušení.

BDSM je založeno na konsenzu

Je důležité si uvědomit, že používání BDSM pomůcek je spojeno s určitým rizikem, a proto by měly být používány pouze v souladu s dohodou mezi partnery a s ohledem na bezpečnost a pohodu každého zúčastněného.

Kinky Panda logo favicon

Ano,
je mi 18+

Beru na vědomí, že tento web obsahuje erotický obsah. Potvrzuji, že jsem starší 18 let.