Menu

Chokery

Chokery na krk

Chokery patří mezi hlavní kategorii Kinky Pandy. Nabízíme tři řady chokerů, a to ve variantě basic (základní), který lze charakterizovat svým minimalismem. Dále choker premium, které nabízí kvalitnější materiály jako například krajky, krystaly a chirurgickou ocel. Exkluzivní chokery se vyrábí jen a pouze po jednom kusu dané kolekce a nabízí prvotřídní materiály. Chokery jsou ručně zpracovávány a vyráběny v České republice.

Choker podtrhne ženskost

Choker je náhrdelník, který až nápadně připomíná obojek. Jedná se šperk, co úzce obepíná krk. Historie chokeru sahá hluboko do minulosti. Ve středověku stříbrný nebo perlový choker nosily královny, kožený choker nosily pro změnu prostitutky. Je jen na vás, který si vyberete a co ve vás tento náhrdelník probudí. Obléknutím chokeru potrhnete svůj outfit a ve společnosti budete nepřehlédnutelná. Rafinovaná jednoduchost tohoto šperku dá vyniknout vaší ženskosti.  V soukromí jím pro změnu můžete vyjádřit maximální poslušnost a oddanost. Vžijte se do role královny noci nebo si zkuste roli poslušné subinky. Choker vaši ženskou krásu podtrhne, zvedne vaše sebevědomí a ukáže, že víte co chcete.

Materiály našich chokerů

Naše chokery jsou z kvalitních metariálů. Lze je rozdělit do třech druhů. První varianta chokerů je vyrobena z textilu, jako jsou krajky a saténové stužky. Druhá varianta chokerů je z prvnotřídní kůže. Třetí varianta je syntetická kůže.
Chokery jsou pak následně doplněny broušeným sklem či bižuterním kovem.
Už jste četli náš blog? Více jsme se rozepsali o tom, co je choker. Tak koukněte.