Menu

Obojky

Obojky a vodítka

Ručně vyráběné kožené obojky. Krásně voní a mají skvělé kování. Určeno jak pro lidská zvířátka, tak pro lidské bytosti. Najděte si svoji oblíbenou barvu.

 

V komunitě BDSM je obojek a vodítko druh šperku nebo doplňku, který nosí submisivní partner jako symbol jeho podřízení vůči dominantnímu partnerovi. Tyto obojky jsou často označovány jako „symbolické obojky“ nebo „obojky patřící vlastníkovi“.

 

K obojku je ideální mít i vodítko, aby vám mazlíček neutekl. Na veřejnosti nosí protějšek často jen obojek a v soukromí si jej pak dokážete připnout vodítkem.

 

BDSM obojky

BDSM obojky mohou mít mnoho podob a mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže, kov nebo látka. Mezi nejoblíbenější patří právě kožené obojky a kožené vodítka. Mohou být hladké nebo zdobené symboly nebo jinými dekorativními prvky. Obojky mohou být široké a jiné úzké. Některé jsou navrženy tak, aby je bylo možné nosit neustále, zatímco jiné se nosí pouze při aktivitách BDSM nebo v určitých kontextech.

 

Obojky na míru

Nevybrali jste si obojek ze současné nabídky? Možností je výroba obojků na míru. Napište nám o vašich představách.

 

U vodítek se řeší také jejich délka. Nejčastěji se jedná o velikost vodítek v délce 3, 5 a 10 metrů. Jestliže si přejete speciální délku vodítka, například pro veřejné venčení, určitě nám napište.

Kinky Panda logo favicon

Ano,
je mi 18+

Beru na vědomí, že tento web obsahuje erotický obsah. Potvrzuji, že jsem starší 18 let.