kinky panda choker a mašle
podvazek modelka

O nás

Kinky panda je místo pro všechny milovníky zábavy, s našimi produkty se totiž rozhodně nudit nebudete.  Co u nás naleznete? Především unikátní fetish doplňky značky unikátní hračky značky Kinky Panda, u obojího si zakládáme na lokální výrobě tady v Česku či Slovensku. Našim doplňkovým zbožím jsou hračky, jak pro začátečníky, tak pokročilé. Snažíme se nabídnout novinky jak úplným nováčkům, tak ale i fajnšměkrům se zaměřením na pet play, ddlg, bdsm a další.

Děkujeme, že nám pomáháte šetřit přírodu! Dlouho jsme přemýšleli, jestli bude lepší zvolit balení, které vás už při přebrání zásilky oslní svým designem, nebo se raději vydáme cestou recyklace a udržitelnosti. Rozhodli jsme se v zájmu přírody – 90 % obalů, které používáme jsou opakovaně používané krabice a výplně, ve kterých jsme obdrželi materiály na výrobu, zboží případně i osobní zásilky. Reduce, reuse a recycle nám dává smysl a věříme, že i vám. Zbylých 10 % doplňujeme jinými udržitelnými obaly.

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Nebyli jste s objednávkou či zbožím spokojeni? Ozvěte se nám. Jsme také jen lidi a někdy se může stát, že se něco nepovede. Napište nám na info@kinkypanda.cz a společně vše vyřešíme.

Postupem času budou přibývat nové produkty, nezapomeňte nás proto jednou za čas opět navštívit!