Spolupracujeme

Dáváme prostor všem kreativním stvořením, kteří se cítí součástí komunity Kinky Panda, mají zájem o spolupráci a vytvářet v tomto společenství nesmazatelné hodnoty. Jsme rádi, že máte záje spolupracovat a nesmírně si toho vážíme. Kromě našeho přátelství chceme, aby zůstali v nezapomění. Tudíž zde uvidíte jednotlivé medailonky našich milovaných tvůrců.

Just.kaoru

 

pro Kinky Pandu vyrábí kožešinové ocásky a ouška. Pochází se Slovenska a věnuje se jejich výrobě již více jak 10 let. Ouška dodává nejen do Česka a Slovenska, ale například i zahraničním cosplayerům. Při tvorbě se inspiruje fotkami reálných zvířat i postavami z anime, her či danmei novel.

 

liščí set ouška a ocásek

Jan Loucký

pro nás vyrábí kožené produkty.  Zabývá se zakázkovou výrobou z kůže již třicet let.  Specializuje-se na výrobu kožených korzetů, kostýmů, harnessů, pout, obojků a dalších kožených věcí. Dokáže z kůže vyrobit skoro cokoliv.

červeno zlatý BDSM set

A jestli vás napdlo s námi spolupracovat, tvoříte originální výrobky, jež by se zde na našem e-shopu daly prodávat, tak nám určitě napište na info@kinkypanda.cz. Děkujeme!