Co znamená DDLG

DDLG znamená v překladu daddy dom/ little girl, tedy taťka dom a malá holka. Jedná se většinou o sexuální vztah, kde dominant muž hraje roli tatínka a žena hraje roli malé holky.

DDLG patří mezi klasické kinky v BDSM scéně. Prakticky se v DDLG nemusí provádět ani BDSM praktiky. Tento kink lze zcela provádět bez bolesti. Hlavní částí je totiž věk. Dospělý člověk tak často hraje mladší bytost, holčičku nebo kluka, nejčastěji v pubertě. 

 

Existují však různé scénáře. Mezi nejzažší věk patří 3 až 6 let, kdy daný aktér může dokonce nosit plenky. Kromě správného oblečení by se měli aktéří také patřičně chovat dle daného věku. DDLG sub dospělí by se měli chovat jako děti.

Z tohoto kinku vychází pojem Daddy, který by měl naopak takové dítě kárat za špatné chování s chválit za dobré chování. Samozřejmě nezáleží na pohlaví, může existovat verze přísné matky a rozpustilého mužkého dítěte.

 

U nás na eshopu Kinky Pandy nabízíme chokery a mašličky do vlasů, které se hodí pro DDLG hru. Pro drsnější styl hry vybírejte z kategorie obojky a vodítka. Pro dom pány doporučujeme využít spankovací nástroje z kategorie plácačky a svorky na bradavky, například s rolničkami.

Vyzkoušejte kouzlo chokerů

Naše ručně vyráběné chokery na míru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SDÍLET ČLÁNEK

Související články

Slovník pojmů

Co znamená petplay

Petplay doslovně znamená hraní si na zvířátka. Patří mezi jeden z kinků, kde povětšinou dospělí lidé ztvárňují kočičky či pejsky. Může se však jednat i o jiná zvířata. 

Přečíst pojem >>

Sledujte nás

Oblíbené články