Kostýmové scénáře, aneb proč zvířecí uši a ocásky nesjou nuda. Vytvořte si vlastní sexy cosplay

žena nosící liščí uši
Tvoříte kostým a nevíte si rady, jaké komponenty zahrnout? Sexy cosplay lze vytvořit mimo jiné pomocí uší a ocásku. Doplníte tím například zvířecí outfit. Vyzkoušejte jeden z tipů, kdy se tyto doplňky hodí. Pozor, uši a ocásek se hodí i do scénáře pro petplay.

Obsah článku

Sexy cosplay, to je outfit s ouškama

Pokud přemýšlíte, co zahrnout do opravdu krásného sexy cosplay stylu, tak nezapomeňte vzít v úvahu zvířecí říši. Zvířátka, především ta malá, jsou roztomilá a pokud vyladíte svůj outfit k dokonalosti, budete roztomilí i vy. A pokud si myslíte stejně jako my, že význam sexy v šatníku prochází přes roztomilost, jste na správné cestě.

 

U nás v obchodě Kinky Panda totiž nabízíme zvířecí uši a ocásky, které si zamilujete. Ouška a ocásky jsou plyšové a ručně dělané od místních výrobců.

Další významy sexy kostýmu

Co když sexy kostým nepovažujete za ten zvířecí? Pak jste nejspíše odhalili náš subjektivní názor. Význam slova sexy totiž může být opravdu hodně subjektivní. Obecně lze říci, že sexy kostým bývá odvážný, odhalující a přiléhavý. Může to být například krajkový bodysuit, minišaty s vysokými podpatky, kostým French maid nebo kostým policistky. Důležité je, aby oděv zdůrazňoval křivky těla a vyzývavě odhaloval kůži. Zároveň by měl být pro ženu pohodlný, aby se cítila sebevědomě a atraktivně.

 

A nezapomeňte na scénář. Pokud budete hrát policistu, měli byste být drsní ve své povaze a s ničím se nemazat. 

Význam slova sexy je subjektivní. Obecně lze říci, že sexy cosplay bývá odvážný, odhalující a přiléhavý.

Kostýmové scénáře

Dostáváme se tak k různým scénářům, podle čeho vybírat svůj kostým. Mít dobře připravený scénář je opravdu důležité. A k tomu se pojí i to, že byste měli být skvěle oblečeni. Policista, doktorka, sestřička, tanečník, nebo služka. Alternativ je mnoho. Pojďme si rozebrat ty základní. Mezi ně patří:

 

  • Krajkový bodysuit: Jedná se o jednodílný oděv s krajkovými prvky, který těsně obepíná tělo. Často bývá vyroben z lesklého a průsvitného materiálu, což dodává v outfitu jiskru.

  • Minišaty s vysokými podpatky: Takové šaty jsou krátké a ukazují nohy opravdu do výšin. Vysoké podpatky ještě více zdůrazňují ženské křivky.

  • Kostým služky: Kostým zahrnuje černé šaty s bílým zástřihem na sukni a bílé rukavičky. 

  • Kostým policistky nebo policisty: Zahrnuje uniformu policistky s vysokými botami, pouty a slunečními brýlemi. Může být také doplněn policejní čepicí. Kostým je vhodný také pro pány.

Nezapomeňte hlavně na ten scénář. Pokud budete hrát policistu, měli byste být ve své povaze drsní a s ničím se nemazat. Naopak jako služka bysta měla být pokorná a splnit každé vyřčené přání svého pána.

Petplay, vítejte ve žvířátkovém království

Oklikou se dostáváme zpět ke zvířatům a petplay. Ouška, ocásek a tlapičky, a už se můžete dostat do role pejska, kočičky a dalších stvoření. Opět nezapomeňte, že pet má příponu play, a proto byste mělo dané zvířátko ideálně i hrát. Například zvířátka obecně chodí po čtyřech, jí z misky a lísají se. 

Objevte kouzlo oušek

Vyberte si v kategorii uši ta svá oblíbená.

Cosplay styl, to je profesionální úroveň kostýmů

Znáte události jako Animefest v Brně, Akicon v Praze nebo Fantastickou Ostravu? Pokud ano, tak jste určitě zaznamenali aktéry, kteří se převlékají do kostýmů různých postav. Pokud tyto akce neznáte, tak jde o to, že se jedná o události v anime tématu. Ovšem může se jednat i o jiná témata, například fantasy, animáky, nebo sci-fi.

 

Často se na těchto událostech můžete potkat se svou oblíbenou postavou ze seriálu či filmu. Určitě se zeptejte, cosplayeři se rádi s vámi vyfotí.

 

Tito aktéři berou své kostýmy zcela zodpovědně a někteří z nich si je i sami vyrábí. Mohou se tak zúšastnit i soutěží o nejlepší cosplay události. Jste cosplayer a chtěli byste pomoci s outfitem? Napište nám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SDÍLET ČLÁNEK

Související články

podvazek se znakem BDSM
Jak na podvazky? Objevte kouzlo podvazků: Průvodce stylem a půvabu

Máte rádi styl a pohodlí? Pokud ano, pak jste na správném místě. Podvazky jsou právě to, co vám mohou poskytnout obojí. Patří mezi jedny z nejvíce nedoceněných šatních doplňků, které mohou zvýšit váš celkový vzhled a stát se součástí vaší každodenní módy. A jak na podvzaky? Podívejme se blíže na to, jak se nosí a kde je můžete koupit.

Celý článek >>

Slovník pojmů

Co znamená DDLG

DDLG znamená v překladu daddy dom/ little girl, tedy taťka dom a malá holka. Jedná se většinou o sexuální vztah, kde dominant muž hraje roli tatínka a žena hraje roli malé holky.

Přečíst pojem >>
Co znamená petplay

Petplay doslovně znamená hraní si na zvířátka. Patří mezi jeden z kinků, kde povětšinou dospělí lidé ztvárňují kočičky či pejsky. Může se však jednat i o jiná zvířata. 

Přečíst pojem >>

Sledujte nás

Oblíbené články