Co si vzít na fetish akci Alterno?

masky na obličej
Sháníte rychle na fetish akci typu Alterno doplňky k oblečení nebo pomůcky? Pojďme se podívat na to, co by se mohlo hodit k vašemu outfitu.

Obsah článku

Znáte to. Fetish akce se blíží a vy jste stále nevymysleli svůj finální outfit. Co si vzít na sebe? To je klasická otázka člověka, kterého čeká nezvyklá akce plná erotiky a napětí. Pojďme si rozklíčovat rady a tipy včetně základního outfitu a doplňků. 

Dresscode akce jako první ukazatel

Akce Hellu jsou známé tím, že dbají na dresscode. Proto než si koupíte lístek, doporučujeme se nejdříve podívat na oficiální stránky, co byste povinně měli mít na sebe. 

Co je to dresscode?

Dresscode je soubor pravidel určujících, jak se má člověk oblékat na určité příležitosti nebo v určitých situacích. Dresscode může být stanoven formálně nebo neformálně a může se lišit v závislosti na kultuře, příležitosti nebo pracovním prostředí.

 

Například v některých pracovních prostředích se vyžaduje, aby zaměstnanci nosili formální oblečení, jako jsou obleky a kravaty, zatímco v jiných pracovních prostředích může být povoleno neformální oblečení, jako jsou džíny a trička. Stejně tak může existovat dresscode pro svatební hosty, sportovní události nebo večerní společenské události.

Dresscode je na hracích akcích důležitý. Doporučuje se nosit latex, PVC, kůže, harnessy, nebo sexy prádlo.

Dresscode na Alterno

Nyní je vám trochu jasné, že džíny a tričko nebude na akci plné SM hraní a playroomů ideální. Proto doporučujeme se vždy řídit dle pravidel akcí, ať můžete být vpuštěni dovnitř.

 

A co si vzít na sebe? V popisku je stroze popsáno, že mezi dresscode patří latex, PVC či lack, kůže, harnessy, nebo sexy prádlo. A nebo nahota. Pokud však jdete na akci poprvé, nahota asi pro vás vnitřně nebude ideální volbou. 

Pro anonymitu využijte masku

Pokud je při hraních pro vás veledůležiá anonymita, určitě zvolte nějakou tematickou masku na obličej. Určitě volte takovou, přes kterou se vám bude snáze dýchat, jelikož lze očekávat, že ji na sebo budete mít několik hodin. 

Masky na obličej

Zachovejte si anonymitu.

Masky se dají krásně kombinovat se sexy oblečením. Nabízíme také pánskou škrabošku.

Choker se hodí téměř ke každému sexy outfitu

Ať už půjdete all black, nebo zvolíte jakoukoliv jinou barvu, doplněk na krk v podobě chokeru se jistě hodí. Určitě také k sexy prádlu. Chokery zároveň nevyzývají k submisivní či dominantní povaze nositele a doplníte tím tak decentně svůj outfit.

Pro pány také vyrábíme latexový motýlek. Pokud byste o něj měli zájem, učitě nám napište email.

Pěkným doplňkem jsou na Alterno také podvazky. Ty nabízíme v černých variantách.

Objevte kouzlo podvazků

Decentní a sexy podvazky pro každý moment

Ukažte svou submisivitu na Alternu pomocí obojku

Tady již trochu zajdeme do vašeho nitra. Jestliže se sami nebojíte a rádi na takových akcích ukazujete svoji submisivitu, určitě obojky doporučujeme jako skvělý seznamovací způsob a způsob komunikace s novými lidmi obecně. Jestliže se bojíte, ale přesto vás obojek přitahuje, vezměte s sebou partnera, partnerku, nebo kamaráda či kamarádku, které můžete důvěřovat.

Na tyto akce se obojky hodí. S vodítkem, nebo bez? A jsou libo pouta? Podívejte se na naší nabídku:

Určitě se také podívejte do naší kategorii doplňky. Návštěvníci preferující nahotu jistě ocení nálepky na prsa

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SDÍLET ČLÁNEK

Související články

podvazek se znakem BDSM
Jak na podvazky? Objevte kouzlo podvazků: Průvodce stylem a půvabu

Máte rádi styl a pohodlí? Pokud ano, pak jste na správném místě. Podvazky jsou právě to, co vám mohou poskytnout obojí. Patří mezi jedny z nejvíce nedoceněných šatních doplňků, které mohou zvýšit váš celkový vzhled a stát se součástí vaší každodenní módy. A jak na podvzaky? Podívejme se blíže na to, jak se nosí a kde je můžete koupit.

Celý článek >>

Slovník pojmů

Co znamená DDLG

DDLG znamená v překladu daddy dom/ little girl, tedy taťka dom a malá holka. Jedná se většinou o sexuální vztah, kde dominant muž hraje roli tatínka a žena hraje roli malé holky.

Přečíst pojem >>
Co znamená petplay

Petplay doslovně znamená hraní si na zvířátka. Patří mezi jeden z kinků, kde povětšinou dospělí lidé ztvárňují kočičky či pejsky. Může se však jednat i o jiná zvířata. 

Přečíst pojem >>

Sledujte nás

Oblíbené články