Co znamená petplay

Petplay doslovně znamená hraní si na zvířátka. Patří mezi jeden z kinků, kde povětšinou dospělí lidé ztvárňují kočičky či pejsky. Může se však jednat i o jiná zvířata. 

K petplay se samozřejmě nepojí jen kostým. Dané zvířátko byste měli i hrát. Například už jen tím, že pejsek či kočička chodí po čtyřech a jí z misky. Pravidla zde však nejsou zcela jasně stanovená. Ty si určujete společně s partnerem na základě domluvy.

 

Na veřejnosti je petplay trochu okleštěné, ovšem záleží, jak moc chcete být explicitní. Zpravidla však mazlíčcí na veřejnosti chodí po dvou a mají na sobě pouze ouška a ocásek.

 

V obchodě Kinky Panda nabízíme příslušenství pro petplay. Jedná se o uši a roztomilé chokery. Kromě kočičích uší nabízíme ouška kravské či liščí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SDÍLET ČLÁNEK

Související články

podvazek se znakem BDSM
Jak na podvazky? Objevte kouzlo podvazků: Průvodce stylem a půvabu

Máte rádi styl a pohodlí? Pokud ano, pak jste na správném místě. Podvazky jsou právě to, co vám mohou poskytnout obojí. Patří mezi jedny z nejvíce nedoceněných šatních doplňků, které mohou zvýšit váš celkový vzhled a stát se součástí vaší každodenní módy. A jak na podvzaky? Podívejme se blíže na to, jak se nosí a kde je můžete koupit.

Celý článek >>

Slovník pojmů

mašle do vlasů spona
Co znamená DDLG

DDLG znamená v překladu daddy dom/ little girl, tedy taťka dom a malá holka. Jedná se většinou o sexuální vztah, kde dominant muž hraje roli tatínka a žena hraje roli malé holky.

Přečíst pojem >>

Sledujte nás

Oblíbené články